نوبت دهی دکتر محمدحسن همتی فراهانی  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر محمدحسن همتی فراهانی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 62668
تجربه 21سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدحسن همتی فراهانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن همتی فراهانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدحسن همتی فراهانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدحسن همتی فراهانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدحسن همتی فراهانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدحسن همتی فراهانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسن همتی فراهانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن همتی فراهانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدحسن همتی فراهانی

دکتر محمدحسن همتی فراهانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن همتی فراهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62668 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن همتی فراهانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن همتی فراهانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن همتی فراهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن همتی فراهانی

دکتر محمدحسن همتی فراهانی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن همتی فراهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن همتی فراهانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.