درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد اسحاقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر محمد اسحاقی

مطب میدان ونک

میدان ونک - ابتدای حقانی - بین بانک کشاورزی و آینده - پلاک 72 - طبقه دوم - واحد 202

هنوز بیمارهای دکتر محمد اسحاقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد اسحاقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد اسحاقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد اسحاقی چیست؟

دکتر محمد اسحاقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد اسحاقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد اسحاقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد اسحاقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد اسحاقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد اسحاقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد اسحاقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد اسحاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد اسحاقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد اسحاقی

دکتر محمد اسحاقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) به شماره نظام پزشکی 32562 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمد اسحاقی: میدان ونک - ابتدای حقانی - بین بانک کشاورزی و آینده - پلاک 72 - طبقه دوم - واحد 202

تجربه دکتر محمد اسحاقی

دکتر محمد اسحاقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) و متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد اسحاقی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمد اسحاقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر