نوبت دهی دکتر محمدعلی عنایت الهی  فوق تخصص جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو

دکتر محمدعلی عنایت الهی

فوق تخصص جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو
شماره نظام پزشکی : 72412
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدعلی عنایت الهی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی عنایت الهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدعلی عنایت الهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدعلی عنایت الهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدعلی عنایت الهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدعلی عنایت الهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدعلی عنایت الهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی عنایت الهی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدعلی عنایت الهی

دکتر محمدعلی عنایت الهی فوق تخصص جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی عنایت الهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72412 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی عنایت الهی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی عنایت الهی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی عنایت الهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی عنایت الهی

دکتر محمدعلی عنایت الهی دارای مدرک فوق تخصص جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی عنایت الهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی عنایت الهی فوق تخصص جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.