نوبت دهی دکتر مریم السادات بنی هاشمی  متخصص کودکان

دکتر مریم السادات بنی هاشمی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 42437
تجربه 26سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم السادات بنی هاشمی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مریم السادات بنی هاشمی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم السادات بنی هاشمی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم السادات بنی هاشمی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم السادات بنی هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم السادات بنی هاشمی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم السادات بنی هاشمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم السادات بنی هاشمی چقدر است؟

دربارۀ دکتر مریم السادات بنی هاشمی

دکتر مریم السادات بنی هاشمی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم السادات بنی هاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 42437 هستند. آدرس مطب دکتر مریم السادات بنی هاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم السادات بنی هاشمی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم السادات بنی هاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم السادات بنی هاشمی

دکتر مریم السادات بنی هاشمی دارای مدرک متخصص کودکان و دارای برد تخصصی کودکان و نوزادان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم السادات بنی هاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم السادات بنی هاشمی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.