درمانکده
دکتر جواد غروبی

دکتر جواد غروبی

تهران
4.8
68 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 17:30

آدرس مطب دکتر جواد غروبی

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی-بالاتر از پل سید خندان-نرسیده به پل همت-پلاک 1009-ساختمان پزشکان پاستور-طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر جواد غروبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جواد غروبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جواد غروبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جواد غروبی چیست؟

دکتر جواد غروبی فلوشیپ اورولوژی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر جواد غروبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جواد غروبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جواد غروبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جواد غروبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جواد غروبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جواد غروبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جواد غروبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد غروبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر جواد غروبی

دکتر جواد غروبی فلوشیپ اورولوژی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جواد غروبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31059 هستند. آدرس مطب دکتر جواد غروبی خیابان شریعتی-بالاتر از پل سید خندان-نرسیده به پل همت-پلاک 1009-ساختمان پزشکان پاستور-طبقه همکف است. شما میتوانید از دکتر جواد غروبی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر جواد غروبی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر جواد غروبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جواد غروبی

دکتر جواد غروبی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ اورولوژی کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جواد غروبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جواد غروبی فلوشیپ اورولوژی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر