درمانکده
دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو

دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو چیست؟

دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو

دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 147 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو

دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر انوشیروان رحیمی قره میر شاملو فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر