درمانکده
دکتر احمد قوچانی خراسانی

دکتر احمد قوچانی خراسانی

تهران
4.8
9 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر احمد قوچانی خراسانی

مطب شهرک گلستان

شهرک گلستان - بلوار امیرکبیر- بعد از تقاطع هاشم زاده - پلاک 291 - ساختمان پزشکان مهر- طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر احمد قوچانی خراسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد قوچانی خراسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد قوچانی خراسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد قوچانی خراسانی چیست؟

دکتر احمد قوچانی خراسانی فلوشیپ مسمومیت‌ها هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد قوچانی خراسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد قوچانی خراسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد قوچانی خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد قوچانی خراسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد قوچانی خراسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد قوچانی خراسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد قوچانی خراسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد قوچانی خراسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمد قوچانی خراسانی

دکتر احمد قوچانی خراسانی فلوشیپ مسمومیت‌ها از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد قوچانی خراسانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 110913 هستند. آدرس مطب دکتر احمد قوچانی خراسانی شهرک گلستان - بلوار امیرکبیر- بعد از تقاطع هاشم زاده - پلاک 291 - ساختمان پزشکان مهر- طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر احمد قوچانی خراسانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمد قوچانی خراسانی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر احمد قوچانی خراسانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد قوچانی خراسانی

دکتر احمد قوچانی خراسانی دارای مدرک فلوشیپ مسمومیت‌ها و متخصص طب اورژانس هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد قوچانی خراسانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد قوچانی خراسانی فلوشیپ مسمومیت‌ها به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر