درمانکده
دکتر بنفشه ولییان

دکتر بنفشه ولییان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بنفشه ولییان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بنفشه ولییان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بنفشه ولییان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بنفشه ولییان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بنفشه ولییان چیست؟

دکتر بنفشه ولییان فلوشیپ درد هستند.

زودترین نوبت دکتر بنفشه ولییان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بنفشه ولییان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بنفشه ولییان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بنفشه ولییان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بنفشه ولییان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بنفشه ولییان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بنفشه ولییان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بنفشه ولییان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر بنفشه ولییان

دکتر بنفشه ولییان فلوشیپ درد از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بنفشه ولییان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81376 هستند. آدرس مطب دکتر بنفشه ولییان تهران است. شما میتوانید از دکتر بنفشه ولییان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بنفشه ولییان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بنفشه ولییان

دکتر بنفشه ولییان دارای مدرک فلوشیپ درد هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بنفشه ولییان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بنفشه ولییان فلوشیپ درد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر