نوبت دهی دکتر فروغ کیا سالاری رینه  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر فروغ کیا سالاری رینه

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 153
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فروغ کیا سالاری رینه را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر فروغ کیا سالاری رینه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فروغ کیا سالاری رینه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فروغ کیا سالاری رینه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فروغ کیا سالاری رینه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فروغ کیا سالاری رینه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فروغ کیا سالاری رینه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فروغ کیا سالاری رینه چقدر است؟

دربارۀ دکتر فروغ کیا سالاری رینه

دکتر فروغ کیا سالاری رینه فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروغ کیا سالاری رینه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 153 هستند. آدرس مطب دکتر فروغ کیا سالاری رینه تهران است. شما میتوانید از دکتر فروغ کیا سالاری رینه خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فروغ کیا سالاری رینه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروغ کیا سالاری رینه

دکتر فروغ کیا سالاری رینه دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروغ کیا سالاری رینه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروغ کیا سالاری رینه فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.