نوبت دهی دکتر محمدجواد شکاری اردکانی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدجواد شکاری اردکانی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 8585
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدجواد شکاری اردکانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدجواد شکاری اردکانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدجواد شکاری اردکانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد شکاری اردکانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدجواد شکاری اردکانی

دکتر محمدجواد شکاری اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدجواد شکاری اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 8585 هستند. آدرس مطب دکتر محمدجواد شکاری اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدجواد شکاری اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدجواد شکاری اردکانی

دکتر محمدجواد شکاری اردکانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدجواد شکاری اردکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدجواد شکاری اردکانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.