درمانکده
دکتر مجید شهبازی

دکتر مجید شهبازی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مجید شهبازی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مجید شهبازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید شهبازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید شهبازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید شهبازی چیست؟

دکتر مجید شهبازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید شهبازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید شهبازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید شهبازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید شهبازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید شهبازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید شهبازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید شهبازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید شهبازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مجید شهبازی

دکتر مجید شهبازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجید شهبازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 156 هستند. آدرس مطب دکتر مجید شهبازی تهران است. شما میتوانید از دکتر مجید شهبازی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مجید شهبازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجید شهبازی

دکتر مجید شهبازی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجید شهبازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجید شهبازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر