نوبت دهی دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 157
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چقدر است؟

دربارۀ دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 157 هستند. آدرس مطب دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی تهران است. شما میتوانید از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.