درمانکده
دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چیست؟

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 157 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی

دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پروانه جهانشاهی انبوهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر