نوبت دهی دکتر امیرعباس سالاری میبدی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر امیرعباس سالاری میبدی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 172
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیرعباس سالاری میبدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر امیرعباس سالاری میبدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیرعباس سالاری میبدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیرعباس سالاری میبدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیرعباس سالاری میبدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیرعباس سالاری میبدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیرعباس سالاری میبدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیرعباس سالاری میبدی چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیرعباس سالاری میبدی

دکتر امیرعباس سالاری میبدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرعباس سالاری میبدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 172 هستند. آدرس مطب دکتر امیرعباس سالاری میبدی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرعباس سالاری میبدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرعباس سالاری میبدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرعباس سالاری میبدی

دکتر امیرعباس سالاری میبدی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرعباس سالاری میبدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرعباس سالاری میبدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.