نوبت دهی دکتر علی محمد علی اکبری  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر علی محمد علی اکبری

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 174
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علی محمد علی اکبری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر علی محمد علی اکبری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علی محمد علی اکبری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علی محمد علی اکبری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علی محمد علی اکبری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علی محمد علی اکبری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علی محمد علی اکبری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علی محمد علی اکبری چقدر است؟

دربارۀ دکتر علی محمد علی اکبری

دکتر علی محمد علی اکبری فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی محمد علی اکبری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 174 هستند. آدرس مطب دکتر علی محمد علی اکبری تهران است. شما میتوانید از دکتر علی محمد علی اکبری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی محمد علی اکبری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی محمد علی اکبری

دکتر علی محمد علی اکبری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی محمد علی اکبری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی محمد علی اکبری فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.