نوبت دهی دکتر محمدحسن خلیقی منفرد  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدحسن خلیقی منفرد

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 175
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدحسن خلیقی منفرد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدحسن خلیقی منفرد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدحسن خلیقی منفرد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن خلیقی منفرد چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدحسن خلیقی منفرد

دکتر محمدحسن خلیقی منفرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن خلیقی منفرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 175 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن خلیقی منفرد تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن خلیقی منفرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن خلیقی منفرد

دکتر محمدحسن خلیقی منفرد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن خلیقی منفرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن خلیقی منفرد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.