نوبت دهی دکتر بهنام گندایی سلیمانی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر بهنام گندایی سلیمانی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 178
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر بهنام گندایی سلیمانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر بهنام گندایی سلیمانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر بهنام گندایی سلیمانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر بهنام گندایی سلیمانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر بهنام گندایی سلیمانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر بهنام گندایی سلیمانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر بهنام گندایی سلیمانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر بهنام گندایی سلیمانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر بهنام گندایی سلیمانی

دکتر بهنام گندایی سلیمانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهنام گندایی سلیمانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 178 هستند. آدرس مطب دکتر بهنام گندایی سلیمانی تهران است. شما میتوانید از دکتر بهنام گندایی سلیمانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهنام گندایی سلیمانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهنام گندایی سلیمانی

دکتر بهنام گندایی سلیمانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهنام گندایی سلیمانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهنام گندایی سلیمانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.