درمانکده
دکتر بهنام گندایی سلیمانی

دکتر بهنام گندایی سلیمانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهنام گندایی سلیمانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهنام گندایی سلیمانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهنام گندایی سلیمانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهنام گندایی سلیمانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهنام گندایی سلیمانی چیست؟

دکتر بهنام گندایی سلیمانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر بهنام گندایی سلیمانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهنام گندایی سلیمانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهنام گندایی سلیمانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهنام گندایی سلیمانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهنام گندایی سلیمانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهنام گندایی سلیمانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهنام گندایی سلیمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهنام گندایی سلیمانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهنام گندایی سلیمانی

دکتر بهنام گندایی سلیمانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 178 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر بهنام گندایی سلیمانی

دکتر بهنام گندایی سلیمانی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهنام گندایی سلیمانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهنام گندایی سلیمانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر