درمانکده
دکتر الیاس کدخدا

دکتر الیاس کدخدا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الیاس کدخدا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الیاس کدخدا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الیاس کدخدا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الیاس کدخدا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الیاس کدخدا چیست؟

دکتر الیاس کدخدا فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر الیاس کدخدا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الیاس کدخدا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الیاس کدخدا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الیاس کدخدا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الیاس کدخدا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الیاس کدخدا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الیاس کدخدا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الیاس کدخدا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر الیاس کدخدا

دکتر الیاس کدخدا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الیاس کدخدا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 180 هستند. آدرس مطب دکتر الیاس کدخدا تهران است. شما میتوانید از دکتر الیاس کدخدا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر الیاس کدخدا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الیاس کدخدا

دکتر الیاس کدخدا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الیاس کدخدا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الیاس کدخدا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر