درمانکده
دکتر پریسا عبدلی سرشکی

دکتر پریسا عبدلی سرشکی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پریسا عبدلی سرشکی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پریسا عبدلی سرشکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پریسا عبدلی سرشکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پریسا عبدلی سرشکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پریسا عبدلی سرشکی چیست؟

دکتر پریسا عبدلی سرشکی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر پریسا عبدلی سرشکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پریسا عبدلی سرشکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پریسا عبدلی سرشکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پریسا عبدلی سرشکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پریسا عبدلی سرشکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پریسا عبدلی سرشکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پریسا عبدلی سرشکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا عبدلی سرشکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پریسا عبدلی سرشکی

دکتر پریسا عبدلی سرشکی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 188 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر پریسا عبدلی سرشکی

دکتر پریسا عبدلی سرشکی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پریسا عبدلی سرشکی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا عبدلی سرشکی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر