نوبت دهی دکتر ناهید ضیائی اردکانی  متخصص کودکان

دکتر ناهید ضیائی اردکانی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 30714
تجربه 30سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ناهید ضیائی اردکانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 15

چطور می‌توانم از دکتر ناهید ضیائی اردکانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ناهید ضیائی اردکانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ناهید ضیائی اردکانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ناهید ضیائی اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ناهید ضیائی اردکانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ناهید ضیائی اردکانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید ضیائی اردکانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر ناهید ضیائی اردکانی

دکتر ناهید ضیائی اردکانی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهید ضیائی اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30714 هستند. آدرس مطب دکتر ناهید ضیائی اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهید ضیائی اردکانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناهید ضیائی اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهید ضیائی اردکانی

دکتر ناهید ضیائی اردکانی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. دکتر ناهید ضیائی اردکانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 16 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 13 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهید ضیائی اردکانی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.