درمانکده
دکتر رویا تقی پور انوری

دکتر رویا تقی پور انوری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رویا تقی پور انوری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رویا تقی پور انوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رویا تقی پور انوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رویا تقی پور انوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رویا تقی پور انوری چیست؟

دکتر رویا تقی پور انوری فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر رویا تقی پور انوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رویا تقی پور انوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رویا تقی پور انوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رویا تقی پور انوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رویا تقی پور انوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رویا تقی پور انوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رویا تقی پور انوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رویا تقی پور انوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رویا تقی پور انوری

دکتر رویا تقی پور انوری فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رویا تقی پور انوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 200 هستند. آدرس مطب دکتر رویا تقی پور انوری تهران است. شما میتوانید از دکتر رویا تقی پور انوری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رویا تقی پور انوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رویا تقی پور انوری

دکتر رویا تقی پور انوری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رویا تقی پور انوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رویا تقی پور انوری فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر