نوبت دهی دکتر رویا تقی پور انوری  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر رویا تقی پور انوری

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 200
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر رویا تقی پور انوری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر رویا تقی پور انوری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر رویا تقی پور انوری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر رویا تقی پور انوری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر رویا تقی پور انوری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رویا تقی پور انوری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر رویا تقی پور انوری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر رویا تقی پور انوری چقدر است؟

دربارۀ دکتر رویا تقی پور انوری

دکتر رویا تقی پور انوری فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رویا تقی پور انوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 200 هستند. آدرس مطب دکتر رویا تقی پور انوری تهران است. شما میتوانید از دکتر رویا تقی پور انوری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رویا تقی پور انوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رویا تقی پور انوری

دکتر رویا تقی پور انوری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رویا تقی پور انوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رویا تقی پور انوری فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.