نوبت دهی دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 218
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی چقدر است؟

دربارۀ دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی

دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 218 هستند. آدرس مطب دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی تهران است. شما میتوانید از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی

دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منصور نصیری نژاد افچاهی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.