نوبت دهی دکتر افسون نوراللهی مقدم  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر افسون نوراللهی مقدم

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 220
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر افسون نوراللهی مقدم را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر افسون نوراللهی مقدم نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر افسون نوراللهی مقدم چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر افسون نوراللهی مقدم چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر افسون نوراللهی مقدم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر افسون نوراللهی مقدم رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر افسون نوراللهی مقدم نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر افسون نوراللهی مقدم چقدر است؟

دربارۀ دکتر افسون نوراللهی مقدم

دکتر افسون نوراللهی مقدم فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افسون نوراللهی مقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 220 هستند. آدرس مطب دکتر افسون نوراللهی مقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر افسون نوراللهی مقدم خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افسون نوراللهی مقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افسون نوراللهی مقدم

دکتر افسون نوراللهی مقدم دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افسون نوراللهی مقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افسون نوراللهی مقدم فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.