نوبت دهی دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 243
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی چقدر است؟

دربارۀ دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی

دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 243 هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی

دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا عطارزاده فیروز آبادی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.