نوبت دهی دکتر منصور فراهانچیبرادران  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر منصور فراهانچیبرادران

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 249
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر منصور فراهانچیبرادران را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر منصور فراهانچیبرادران نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منصور فراهانچیبرادران چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منصور فراهانچیبرادران چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منصور فراهانچیبرادران مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منصور فراهانچیبرادران رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منصور فراهانچیبرادران نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منصور فراهانچیبرادران چقدر است؟

دربارۀ دکتر منصور فراهانچیبرادران

دکتر منصور فراهانچیبرادران فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منصور فراهانچیبرادران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 249 هستند. آدرس مطب دکتر منصور فراهانچیبرادران تهران است. شما میتوانید از دکتر منصور فراهانچیبرادران خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منصور فراهانچیبرادران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منصور فراهانچیبرادران

دکتر منصور فراهانچیبرادران دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منصور فراهانچیبرادران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منصور فراهانچیبرادران فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.