درمانکده
دکتر هومن همتی ده بالا

دکتر هومن همتی ده بالا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر هومن همتی ده بالا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر هومن همتی ده بالا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هومن همتی ده بالا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هومن همتی ده بالا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هومن همتی ده بالا چیست؟

دکتر هومن همتی ده بالا فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر هومن همتی ده بالا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هومن همتی ده بالا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هومن همتی ده بالا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هومن همتی ده بالا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هومن همتی ده بالا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هومن همتی ده بالا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هومن همتی ده بالا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هومن همتی ده بالا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر هومن همتی ده بالا

دکتر هومن همتی ده بالا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هومن همتی ده بالا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 279 هستند. آدرس مطب دکتر هومن همتی ده بالا تهران است. شما میتوانید از دکتر هومن همتی ده بالا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر هومن همتی ده بالا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هومن همتی ده بالا

دکتر هومن همتی ده بالا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هومن همتی ده بالا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هومن همتی ده بالا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر