نوبت دهی دکتر سیداکبر حسینd نژاد  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیداکبر حسینd نژاد

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 283
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیداکبر حسینd نژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیداکبر حسینd نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیداکبر حسینd نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیداکبر حسینd نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیداکبر حسینd نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیداکبر حسینd نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیداکبر حسینd نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیداکبر حسینd نژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیداکبر حسینd نژاد

دکتر سیداکبر حسینd نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیداکبر حسینd نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 283 هستند. آدرس مطب دکتر سیداکبر حسینd نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیداکبر حسینd نژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیداکبر حسینd نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیداکبر حسینd نژاد

دکتر سیداکبر حسینd نژاد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیداکبر حسینd نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیداکبر حسینd نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.