نوبت دهی دکتر محمدتقی حساس یگانه  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدتقی حساس یگانه

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 289
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدتقی حساس یگانه را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدتقی حساس یگانه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدتقی حساس یگانه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدتقی حساس یگانه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدتقی حساس یگانه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدتقی حساس یگانه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدتقی حساس یگانه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی حساس یگانه چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدتقی حساس یگانه

دکتر محمدتقی حساس یگانه فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدتقی حساس یگانه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 289 هستند. آدرس مطب دکتر محمدتقی حساس یگانه تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدتقی حساس یگانه خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدتقی حساس یگانه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدتقی حساس یگانه

دکتر محمدتقی حساس یگانه دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدتقی حساس یگانه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدتقی حساس یگانه فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.