نوبت دهی دکتر زهره کارخانه یوسفی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر زهره کارخانه یوسفی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 290
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر زهره کارخانه یوسفی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر زهره کارخانه یوسفی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر زهره کارخانه یوسفی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر زهره کارخانه یوسفی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر زهره کارخانه یوسفی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر زهره کارخانه یوسفی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر زهره کارخانه یوسفی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر زهره کارخانه یوسفی چقدر است؟

دربارۀ دکتر زهره کارخانه یوسفی

دکتر زهره کارخانه یوسفی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهره کارخانه یوسفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 290 هستند. آدرس مطب دکتر زهره کارخانه یوسفی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهره کارخانه یوسفی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهره کارخانه یوسفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهره کارخانه یوسفی

دکتر زهره کارخانه یوسفی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهره کارخانه یوسفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهره کارخانه یوسفی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.