نوبت دهی دکتر علیرضا زمردی صوفیانی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر علیرضا زمردی صوفیانی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 306
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا زمردی صوفیانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا زمردی صوفیانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا زمردی صوفیانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا زمردی صوفیانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا زمردی صوفیانی

دکتر علیرضا زمردی صوفیانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا زمردی صوفیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 306 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا زمردی صوفیانی تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا زمردی صوفیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا زمردی صوفیانی

دکتر علیرضا زمردی صوفیانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا زمردی صوفیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا زمردی صوفیانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.