درمانکده
دکتر عبدالرضا طبسی

دکتر عبدالرضا طبسی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عبدالرضا طبسی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عبدالرضا طبسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالرضا طبسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالرضا طبسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالرضا طبسی چیست؟

دکتر عبدالرضا طبسی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالرضا طبسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالرضا طبسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالرضا طبسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالرضا طبسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالرضا طبسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالرضا طبسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا طبسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا طبسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عبدالرضا طبسی

دکتر عبدالرضا طبسی متخصص جراحی مغز و اعصاب به شماره نظام پزشکی 15951 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 22 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر عبدالرضا طبسی

دکتر عبدالرضا طبسی متخصص جراحی مغز و اعصاب است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عبدالرضا طبسی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالرضا طبسی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر