درمانکده
دکتر محسن طاهری محمودی

دکتر محسن طاهری محمودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن طاهری محمودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن طاهری محمودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن طاهری محمودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن طاهری محمودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن طاهری محمودی چیست؟

دکتر محسن طاهری محمودی فلوشیپ پیوند کلیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن طاهری محمودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن طاهری محمودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن طاهری محمودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن طاهری محمودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن طاهری محمودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن طاهری محمودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن طاهری محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن طاهری محمودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محسن طاهری محمودی

دکتر محسن طاهری محمودی فلوشیپ پیوند کلیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن طاهری محمودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29502 هستند. آدرس مطب دکتر محسن طاهری محمودی تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن طاهری محمودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محسن طاهری محمودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن طاهری محمودی

دکتر محسن طاهری محمودی دارای مدرک فلوشیپ پیوند کلیه و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن طاهری محمودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن طاهری محمودی فلوشیپ پیوند کلیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر