فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان بلوار کشاورز
فیلتر تخصص

دکتر متخصص گوش، حلق و بینی در بلوار کشاورز

فرشید آچاک
متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
13 سال تجربه
تهران، بلوار کشاورز

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 17:30
رضا ضیایی
متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
تهران، بلوار کشاورز
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) بلوار کشاورز مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر گوش در بلوار کشاورز

دکتر گوش و حلق و بینی (Otorhinolaryngology) به طور خاص و متمرکز در تشخیص، درمان، پایش و پیشگیری از بیماری‌های بینی، گوش، گلو، صورت، سر و گردن تخصص دارد.

لیست پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی در بلوار کشاورز

درمانکده فرصتی مهیا کرده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به لیست پزشکان متخصص گوش در بلوار کشاورز دسترسی داشته باشید. اطلاعات این لیست که شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است، به طور منظم به‌روزرسانی می‌شود. با استفاده از لیست پزشکان متخصص گوش در بلوار کشاورز که درمانکده در اختیار شما قرار داده است، می‌توانید از نزدیک‌ترین مطب به محل زندگی خود به صورت آنلاین، نوبت ویزیت حضوری بگیرید یا از پزشکان سراسر کشور نوبت مشاوره آنلاین دریافت کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص گوش و حلق و بینی

۱- بیماری‌های گوش
 • عفونت گوش
 • وزوز و خارش گوش
 • درد یا اختلالاتی که تعادل را برهم می‌زنند
 • تومور
 • اختلالات عملکرد شیپور استاش
 • جابه‌جایی مایع گوش میانی
 • کری ناگهانی یا سکته گوش
 • کم شنوایی
۲- بیماری‌های بینی
 • آلرژی، التهاب و عفونت بینی
 • سینوزیت
 • پولیپ بینی
۳- بیماری‌های گلو، سر و گردن
 • فارنژیت یا التهاب گلو
 • التهاب حاد لوزه‌های زبانی
 • شکاف کام
 • برفک دهان
 • آبسه‌های دور لوزه‌ای
 • سرطان حنجره
 • اختلال در عملکرد بزاق
 • گردن دردهای مزمن

دکتر گوش خوب در بلوار کشاورز چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی متخصص گوش و حلق و بینی در زمینه بیماری‌ها و درمان اختلالات گوش، بیماری‌های مربوط به سینوس‌ها، بینی و مشکلات سر و گردن تخصص دارد. یک دکتر گوش خوب در بلوار کشاورز با توجه به سوابق و اظهارات بیمار و با انجام آزمایشات و ابزار‌های کمکی پزشکی می‌تواند تمام بیماری‌های مربوط به سر و گردن، سینوس‌ها و بینی و گلو و... را تشخیص داده و درمان کند.

بهترین دکتر گوش در بلوار کشاورز

بهترین دکتر گوش در بلوار کشاورز باید ویژگی‌های متمایزی از جمله تخصص و تجربه، دقت و حوصله زیاد، توانایی برقراری ارتباط موثر با بیماران، قدرت تشخیص بالا برای درمان و… داشته باشد. برای پیدا کردن بهترین دکتر گوش در بلوار کشاورز به شما پیشنهاد می‌کنیم از اطلاعات سایت درمانکده استفاده کنید. در این سایت می‌توانید از نظرات کاربران در مورد هر یک از پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی مطلع و متوجه نکات مثبت و منفی آن‌ها شوید. به این ترتیب انتخاب بهتری خواهید داشت.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر گوش در بلوار کشاورز

برای دریافت نوبت حضوری از دکتر گوش در بلوار کشاورز از طریق سایت درمانکده چند قدم ساده باید بردارید: ۱- مراجعه به صفحه اصلی سایت ۲- انتخاب تخصص گوش و حلق و بینی از بخش «نوبت حضوری» در منو بالای سایت ۳- انتخاب بلوار کشاورز از بخش فیلترها ۴- بررسی لیست پزشکان متخصص و اطلاعات آن‌ها ۵- انتخاب دکتر گوش مورد نظر و کلیک روی دکمه «رزرو نوبت» برای دریافت مشاوره آنلاین از دکتر گوش نیز تنها کافی است مراحل ذکر شده را از بخش «مشاوره تلفنی و آنلاین» در منو سایت انجام دهید. توجه داشته باشید که مشاوره آنلاین به انتخاب شما به یکی از روش‌های متنی، صوتی یا تصویری انجام خواهد شد. این مشاوره محدودیت مکانی نیز ندارد؛ یعنی اگر ساکن بلوار کشاورز باشید، می‌توانید از دکتر گوش و حلق و بینی در تهران یا سایر شهرها مشاوره دریافت کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص گوش و حلق و بینی درمانکده در بلوار کشاورز

درمانکده برای نوبت‌گیری از فوق تخصص گوش و حلق و بینی در بلوار کشاورز هزینه‌ای اضافی از شما دریافت نمی‌کند. هزینه ویزیت با توجه به تعرفه مشخص می‌شود و صرفا مربوط به ویزیت دکتر گوش در بلوار کشاورز است که فرقی با دریافت نوبت حضوری ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در شمال تهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در شرق تهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در غرب تهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در جنوب تهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در مرکز تهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در دهکده المپیکمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در امام حسینمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در میردامادمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در پیروزیمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در اکباتانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در صادقیهمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در پونکمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در تجریشمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در جوان مرد قصابمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در قلهکمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در شهرانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در تهرانسرمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در گیشامتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در نارمکمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در زعفرانیهمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در مرزدارانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در نازی آبادمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در جردنمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در ونکمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در شهرک ولیعصرمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در میدان ولیعصرمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در یوسف آبادمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در فرمانیهمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در تهرانپارسمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در ستارخانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در امیر آبادمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در جیحونمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در سهروردیمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در ظفرمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در پل رومیمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در نیاورانمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در دولت آبادمتخصص گوش، حلق و بینی(ENT) در گاندیبهترین پزشکان بلوار کشاورز