فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

متخصص طب اورژانس در غرب تهران

احمد قوچانی خراسانی
فلوشیپ مسمومیت‌ها
15 سال تجربه
تهران، بلوار امیرکبیر
(9 نظر)
4.8

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 16:00
شراره مهدوی سعیدی
متخصص طب اورژانس
13 سال تجربه
تهران، فلکه دوم صادقیه

اولین نوبت:

فردا ساعت 16:00
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص طب اورژانس غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص طب اورژانس غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص طب اورژانس غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص طب اورژانس غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص طب اورژانس غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص طب اورژانس غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص طب اورژانس غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص طب اورژانس غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص طب اورژانس غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص طب اورژانس غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص طب اورژانس غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص طب اورژانس غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص طب اورژانس غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص طب اورژانس غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص طب اورژانس غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص طب اورژانس غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر طب اورژانس در غرب تهران

دکتر طب اورژانس (Emergency medicine) یا متخصص اورژانس پزشکی است که در زمینه رسیدگی به بیماران اورژانسی و فوریت‌های پزشکی فعالیت می‌کند. این متخصصین به بیمارانی که نیازمند اقدامات فوری پزشکی هستند، خدمات‌رسانی می‌کنند. یک دکتر طب اورژانس معمولا در بخش اورژانس بیمارستان فعالیت می‌کند و مهارت زیادی در تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف دارد. دکتر طب اورژانس در غرب تهران می‌تواند هر نوع بیماری را به سرعت تشخیص دهد و از روش‌های درمان‌ فوری و اقدامات سریع برای درمان بیماران استفاده کند.

لیست پزشکان متخصص طب اورژانس در غرب تهران

همه ما تابه‌حال بارها به دلیل ابتلا به بیماری‌های خاص، دردهای آزاردهنده، شکستگی استخوان و بسیاری از مشکلات و بیماری‌هایی که به صورت یکباره ایجاد می‌شوند، به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کرده‌ایم. دکتر طب اورژانس که در این بخش فعالیت می‌کند، دانش و مهارت زیادی در زمینه تشخیص انواع بیماری‌ها و درمان آن‌ها دارد. پیدا کردن بهترین دکتر طب اورژانس در غرب تهران از میان تعداد زیاد متخصصین، کار ساده‌ای نیست. در وب‌سایت درمانکده لیستی از بهترین متخصصین اورژانس در غرب تهران برای شما فراهم شده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، تجربه و مهارت زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب دکتر طب اورژانس، ابتدا رزومه و سابقه کار هر پزشک را بررسی و سپس پزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص طب اورژانس

یک دکتر طب اورژانس در غرب تهران می‌تواند مثل یک متخصص قلب، مشکل قلبی شما را شناسی کند و درمان مناسبی برای آن تجویز کند. او می‌تواند مثل یک ارتوپد، دررفتگی‌ها و شکستگی‌ها را درمان کند و مثل یک پزشک گوش، حلق و بینی و یک متخصص داخلی مشکلات و بیماری‌های مختلف را شناسایی کند و راهکار مناسبی برای آن ارائه دهد. بنابراین شما با هر مشکل و بیماری می‌توانید به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کنید و در شرایط اضطراری از یک دکتر طب اورژانس درخواست کمک کنید.

دکتر طب اورژانس خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر طب اورژانس خوب در غرب تهران خدمات متنوعی به بیماران ارائه می‌دهد. او در دوره تحصیل خود به طور کامل در مورد درمان بیماری‌های مختلف، درمان شکستگی‌ها، درمان بیماری‌های محیطی، درمان مسمومیت‌ها و روش‌های احیا و مدیریت بحران اطلاعات کسب می‌کند. بسیاری از متخصصین طب اورژانس به جای رسیدگی به امور بیماران، به عنوان مدیر بخش اورژانس فعالیت می‌کنند و کلیه فعالیت‌های این بخش را زیر نظر می‌گیرند.

بهترین متخصص طب اورژانس در غرب تهران

یک متخصص طب اورژانس خوب در غرب تهران باید دانش و تجربه زیادی در مورد تشخیص و درمان انواع بیماری‌ها داشته باشد. او باید در شرایط اضطراری به سرعت مشکل بیمار را شناسایی کند و سپس از روش مناسبی برای درمان استفاده کند. داشتن مهارت بالا در تشخیص، توانایی کنترل شرایط و صبر و حوصله زیاد از ویژگی‌های یک دکتر طب اورژانس خوب است. در ادامه می‌توانید با برخی از ویژگی‌های یک متخصص طب اورژانس خوب در غرب تهران آشنا شوید.
  • توانایی تشخیص سریع و درست
  • سرعت عمل بالا
  • ارتباط موثر با بیمار
  • دقت و حوصله زیاد
  • تجربه زیاد در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف
  • به روز بودن دانش

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر طب اورژانس در غرب تهران

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای دریافت نوبت از بهترین دکتر طب اورژانس در غرب تهران، کمک گرفتن از وب‌سایت درمانکده است. برای نوبت‌گیری از درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
  • ثبت نام در وب‌سایت درمانکده
  • بررسی رزومه و نظرات سایر مراجعین
  • انتخاب بهترین دکتر طب اورژانس در غرب تهران
  • دریافت نوبت به صورت غیر حضوری

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص طب اورژانس درمانکده در غرب تهران

هزینه نوبت‌گیری بهترین دکتر طب اورژانس در غرب تهران معمولا به پزشکی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد. به طور کلی درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند و شما تنها می‌توانید با پرداخت هزینه ویزیت پزشک، نوبت خود را رزرو کنید. برای نوبت‌گیری برخی از متخصصین لازم است کل هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت از بسیاری از متخصصین می‌توانید تنها بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین واریز و باقی‌مانده را در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
متخصص طب اورژانس در شمال تهرانمتخصص طب اورژانس در شرق تهرانمتخصص طب اورژانس در جنوب تهرانمتخصص طب اورژانس در مرکز تهرانمتخصص طب اورژانس در دهکده المپیکمتخصص طب اورژانس در امام حسینمتخصص طب اورژانس در میردامادمتخصص طب اورژانس در پیروزیمتخصص طب اورژانس در اکباتانمتخصص طب اورژانس در صادقیهمتخصص طب اورژانس در پونکمتخصص طب اورژانس در تجریشمتخصص طب اورژانس در جوان مرد قصابمتخصص طب اورژانس در قلهکمتخصص طب اورژانس در شهرانمتخصص طب اورژانس در تهرانسرمتخصص طب اورژانس در گیشامتخصص طب اورژانس در بلوار کشاورزمتخصص طب اورژانس در نارمکمتخصص طب اورژانس در زعفرانیهمتخصص طب اورژانس در مرزدارانمتخصص طب اورژانس در نازی آبادمتخصص طب اورژانس در جردنمتخصص طب اورژانس در ونکمتخصص طب اورژانس در شهرک ولیعصرمتخصص طب اورژانس در میدان ولیعصرمتخصص طب اورژانس در یوسف آبادمتخصص طب اورژانس در فرمانیهمتخصص طب اورژانس در تهرانپارسمتخصص طب اورژانس در ستارخانمتخصص طب اورژانس در امیر آبادمتخصص طب اورژانس در جیحونمتخصص طب اورژانس در سهروردیمتخصص طب اورژانس در ظفرمتخصص طب اورژانس در پل رومیمتخصص طب اورژانس در نیاورانمتخصص طب اورژانس در دولت آبادمتخصص طب اورژانس در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران