فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص عفونی در غرب تهران

نسرین بیدی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
18 سال تجربه
تهران، بلوارابوذر

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 18:15
فرید وحیدی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
13 سال تجربه
تهران، تقاطع هاشمی

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 11:00
عادل فلاح قاجاری
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
23 سال تجربه
تهران، بالاترازمیدان پونک

اولین نوبت:

فردا ساعت 17:15
روناک موسوی زمانی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
9 سال تجربه
تهران، چهارراه خسرو

اولین نوبت:

هم‌اکنون
مریم دادگر
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
تهران، انتهای بزرگراه یادگار امام (جنوب)
نوبت فعال ندارد
رضا عبادی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
تهران، مرزداران
نوبت فعال ندارد
رامین حمیدی فراهانی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
تهران، فلکه دوم صادقیه
نوبت فعال ندارد
مهدی فرخ سیر
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
تهران، تهران
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر عفونی در غرب تهران

دکتر عفونی متخصصی است که تمام عفونت‌های ناشی از قارچ‌، انگل‌، باکتری و ویروس‌ها را تشخیص داده و درمان می‌کند. به طور کلی متخصص بیماری‌های عفونی و تب دار توانایی شناسایی، تشخیص و درمان تمام بیماری‌های ناشی از میکروارگانیسم‌هایی که منجر به بروز تب و عفونت در بدن بیمار می‌شود را دارد.

لیست پزشکان متخصص عفونی در غرب تهران

از آنجایی که متخصص عفونی در تشخیص، کنترل و درمان انواع بیماری‌های عفونی، تب دار و واگیردار نقش مهمی دارد، به همین دلیل یافتن بهترین دکتر فوق تخصص عفونی در غرب تهران اهمیت زیادی دارد. در این راستا مجموعه درمانکده لیستی از بهترین پزشکان متخصص عفونی غرب تهران را برای شما تهیه کرده است. بررسی این لیست و مشاهده نظرات بیماران درباره هر یک از پزشکان، این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی، بهترین دکتر عفونی غرب تهران را تنها در چند دقیقه پیدا کنید و نوبت معاینه بگیرید.

دکتر عفونی خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

دکتر عفونی غرب تهران به منظور درمان سریع بیماران، خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. بررسی شرایط و سوابق بیماران، معاینه بالینی، تجویز دارو یا آزمایشات خاص به منظور تشخیص بیماری، انجام روش‌های درمانی، کنترل و درمان بیماری و... از جمله خدمات پزشکان متخصص عفونی غرب تهران است.

بهترین متخصص عفونی در غرب تهران

به طور کلی بهترین فوق تخصص عفونی در غرب تهران را می‌توان با در نظر گرفتن ویژگی‌های زیر مشخص کرد:
  • به روز بودن دانش
  • تجربه زیاد
  • ارتباط موثر با بیماران
  • تشخیص صحیح علت عفونت
  • تجویز محافظه‌کارانه آنتی بیوتیک به منظور جلوگیری از مقاومت دارویی
همچنین می‌توانید برای انتخاب بهترین دکتر عفونی در غرب تهران از نظرات کاربران درمانکده استفاده کنید. این مجموعه فرصتی را فراهم کرده است تا مراجعه‌کنندگان تجربه خود از ملاقات با پزشکان را در سایت درج کنند. با استفاده از این نظرات می‌توانید برای انتخاب پزشک خود به درستی تصمیم‌گیری کنید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر عفونی در غرب تهران

اگر به دنبال پیدا کردن دکتر عفونی در غرب تهران و دریافت نوبت از او هستید اما امکان بررسی تک تک پزشکان را ندارید، درمانکده در کنار شماست. با استفاده از خدمات دریافت نوبت ویزیت حضوری یا مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان متخصص بیماری‌های عفونی و تب دار در درمانکده، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از بهترین دکتر فوق تخصص عفونی در غرب تهران به صورت آنلاین نوبت بگیرید. تنها کافیست که به سایت درمانکده مراجعه کنید و از منوی نوبت حضوری، تخصص بیماری‌های عفونی و تب دار را انتخاب کنید. از قسمت فیلترها غرب تهران را مشخص کنید تا لیست پزشکان متخصص عفونی غرب تهران به شما نمایش داده شود. بعد از بررسی پزشکان و نظرات کاربران درباره آن‌ها، پزشک مورد نظر خود را انتخاب و روی دکمه رزرو نوبت کلیک کنید. همچنین اگر در زمینه بیماری‌های عفونی و تب دار به راهنمایی نیاز دارید می‌توانید همین حالا از خدمت مشاوره پزشکی آنلاین درمانکده استفاده کنید. این مشاوره می‌تواند به درخواست شما متنی، صوتی یا تصویری باشد. بهتر است بدانید که این خدمت محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن غرب تهران باشید به راحتی می‌توانید از بهترین فوق تخصص عفونی در تهران مشاوره دریافت کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص عفونی درمانکده در غرب تهران

هزینه ویزیت دکتر عفونی در غرب تهران در درمانکده با توجه به نوع تخصص پزشکان تعیین می‌شود. لازم به ذکر است مبلغی که پرداخت می‌کنید، هزینه ویزیت پزشک متخصص است و درمانکده بابت انجام خدمات فوق هیچ هزینه اضافی‌ای دریافت نمی‌کند.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در شمال تهرانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در شرق تهرانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در جنوب تهرانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در مرکز تهرانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در دهکده المپیکفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در امام حسینفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در میردامادفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در پیروزیفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در اکباتانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در صادقیهفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در پونکفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در تجریشفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در جوان مرد قصابفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در قلهکفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در شهرانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در تهرانسرفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در گیشافلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در بلوار کشاورزفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در نارمکفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در زعفرانیهفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در مرزدارانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در نازی آبادفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در جردنفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در ونکفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در شهرک ولیعصرفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در میدان ولیعصرفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در یوسف آبادفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در فرمانیهفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در تهرانپارسفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در ستارخانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در امیر آبادفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در جیحونفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در سهروردیفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در ظفرفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در پل رومیفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در نیاورانفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در دولت آبادفلوشیپ بیماری های عفونی و تب دار در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران