نوبت دهی دکتر شهاب الدین توحیدنیا  متخصص قلب و عروق

دکتر شهاب الدین توحیدنیا

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 100103
تجربه 11سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهاب الدین توحیدنیا را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهاب الدین توحیدنیا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهاب الدین توحیدنیا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهاب الدین توحیدنیا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهاب الدین توحیدنیا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهاب الدین توحیدنیا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهاب الدین توحیدنیا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین توحیدنیا چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهاب الدین توحیدنیا

دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهاب الدین توحیدنیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 100103 هستند. آدرس مطب دکتر شهاب الدین توحیدنیا تهران است. شما میتوانید از دکتر شهاب الدین توحیدنیا خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهاب الدین توحیدنیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهاب الدین توحیدنیا

دکتر شهاب الدین توحیدنیا دارای مدرک متخصص قلب و عروق و دارای برد تخصصی قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهاب الدین توحیدنیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.