درمانکده
دکتر شهاب الدین توحیدنیا

دکتر شهاب الدین توحیدنیا

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهاب الدین توحیدنیا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهاب الدین توحیدنیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهاب الدین توحیدنیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهاب الدین توحیدنیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهاب الدین توحیدنیا چیست؟

دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر شهاب الدین توحیدنیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهاب الدین توحیدنیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهاب الدین توحیدنیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهاب الدین توحیدنیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهاب الدین توحیدنیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهاب الدین توحیدنیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین توحیدنیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین توحیدنیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شهاب الدین توحیدنیا

دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 100103 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شهاب الدین توحیدنیا

دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهاب الدین توحیدنیا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب الدین توحیدنیا متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر