درمانکده
دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی

تهران
5.0
74 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر رضا همتی

مطب پاسداران شمالی

پاسداران شمالی - بالاتر از چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور - همکف واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر رضا همتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر رضا همتی

gallery-589
gallery-590
gallery-591
gallery-592
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا همتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا همتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا همتی چیست؟

دکتر رضا همتی فوق تخصص قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا همتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا همتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا همتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا همتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا همتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا همتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا همتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا همتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی فوق تخصص قرنیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا همتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 38 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21439 هستند. آدرس مطب دکتر رضا همتی پاسداران شمالی - بالاتر از چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور - همکف واحد 4 است. شما میتوانید از دکتر رضا همتی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رضا همتی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر رضا همتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی دارای مدرک فوق تخصص قرنیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا همتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا همتی فوق تخصص قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر