درمانکده
دکتر سید عبدالرحیم قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری

تهران
5
44 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:15

آدرس مطب دکتر سید عبدالرحیم قمری

مطب کارگر شمالی

کارگر شمالی - بالاتر از پمپ بنزین - ابتدای کوچه خسروی - ساختمان پزشکان رازی

هنوز بیمارهای دکتر سید عبدالرحیم قمری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید عبدالرحیم قمری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید عبدالرحیم قمری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید عبدالرحیم قمری چیست؟

دکتر سید عبدالرحیم قمری متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید عبدالرحیم قمری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید عبدالرحیم قمری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید عبدالرحیم قمری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید عبدالرحیم قمری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید عبدالرحیم قمری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید عبدالرحیم قمری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید عبدالرحیم قمری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید عبدالرحیم قمری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید عبدالرحیم قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 47495 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید عبدالرحیم قمری: کارگر شمالی - بالاتر از پمپ بنزین - ابتدای کوچه خسروی - ساختمان پزشکان رازی

تجربه دکتر سید عبدالرحیم قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری متخصص جراحی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید عبدالرحیم قمری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید عبدالرحیم قمری متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر