درمانکده
دکتر سید میعاد موسوی

دکتر سید میعاد موسوی

تهران
4.2
17 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید میعاد موسوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید میعاد موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید میعاد موسوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید میعاد موسوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید میعاد موسوی چیست؟

دکتر سید میعاد موسوی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید میعاد موسوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید میعاد موسوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید میعاد موسوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید میعاد موسوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید میعاد موسوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید میعاد موسوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید میعاد موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید میعاد موسوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید میعاد موسوی

دکتر سید میعاد موسوی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید میعاد موسوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 138913 هستند. آدرس مطب دکتر سید میعاد موسوی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید میعاد موسوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید میعاد موسوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید میعاد موسوی

دکتر سید میعاد موسوی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید میعاد موسوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید میعاد موسوی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر