درمانکده
دکتر حامد محمدی قهاری

دکتر حامد محمدی قهاری

تهران
4.7
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۳ آذر ساعت 16:00
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر حامد محمدی قهاری

مطب تهران

تهران - خیابان دولت - بین دیباجی و اختیاریه - نبش محسنیان - پلاک 126 - ساختمان تندیس - طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر حامد محمدی قهاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حامد محمدی قهاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حامد محمدی قهاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حامد محمدی قهاری چیست؟

دکتر حامد محمدی قهاری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر حامد محمدی قهاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حامد محمدی قهاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حامد محمدی قهاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حامد محمدی قهاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حامد محمدی قهاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حامد محمدی قهاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حامد محمدی قهاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد محمدی قهاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حامد محمدی قهاری

دکتر حامد محمدی قهاری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 101847 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حامد محمدی قهاری: تهران - خیابان دولت - بین دیباجی و اختیاریه - نبش محسنیان - پلاک 126 - ساختمان تندیس - طبقه همکف

تجربه دکتر حامد محمدی قهاری

دکتر حامد محمدی قهاری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حامد محمدی قهاری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حامد محمدی قهاری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر