درمانکده
دکتر مهران آقاگلی

دکتر مهران آقاگلی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهران آقاگلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهران آقاگلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهران آقاگلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهران آقاگلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهران آقاگلی چیست؟

دکتر مهران آقاگلی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر مهران آقاگلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهران آقاگلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهران آقاگلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهران آقاگلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهران آقاگلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهران آقاگلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهران آقاگلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران آقاگلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهران آقاگلی

دکتر مهران آقاگلی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به شماره نظام پزشکی 39394 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 32 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مهران آقاگلی

دکتر مهران آقاگلی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و عمومی دندانپزشک است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهران آقاگلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهران آقاگلی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر