درمانکده
دکتر ابوالفضل زارعی

دکتر ابوالفضل زارعی

تهران
2.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابوالفضل زارعی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر ابوالفضل زارعی

مطب میدان ونک

میدان ونک - خیابان بیستم گاندی - پلاک 14

هنوز بیمارهای دکتر ابوالفضل زارعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل زارعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابوالفضل زارعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابوالفضل زارعی چیست؟

دکتر ابوالفضل زارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر ابوالفضل زارعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابوالفضل زارعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابوالفضل زارعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابوالفضل زارعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابوالفضل زارعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابوالفضل زارعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل زارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل زارعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ابوالفضل زارعی

دکتر ابوالفضل زارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفضل زارعی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 41 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16577 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفضل زارعی میدان ونک - خیابان بیستم گاندی - پلاک 14 است. شما میتوانید از دکتر ابوالفضل زارعی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفضل زارعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفضل زارعی

دکتر ابوالفضل زارعی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالفضل زارعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل زارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر