درمانکده
دکتر پریسا یوسف فام

دکتر پریسا یوسف فام

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پریسا یوسف فام به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پریسا یوسف فام نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پریسا یوسف فام نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پریسا یوسف فام، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پریسا یوسف فام چیست؟

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر پریسا یوسف فام چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پریسا یوسف فام را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پریسا یوسف فام مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پریسا یوسف فام در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پریسا یوسف فام رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پریسا یوسف فام مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پریسا یوسف فام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا یوسف فام با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پریسا یوسف فام

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 120757 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر پریسا یوسف فام

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پریسا یوسف فام مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر