درمانکده
دکتر سید مختار جاودان نژاد

دکتر سید مختار جاودان نژاد

تهران
4.5
30 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر سید مختار جاودان نژاد

مطب خیابان پیروزی

خیابان پیروزی - بین خیابان سوم و چهارم نیرو هوایی - پلاک 93 - طبقه سوم - واحد 6

هنوز بیمارهای دکتر سید مختار جاودان نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مختار جاودان نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مختار جاودان نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مختار جاودان نژاد چیست؟

دکتر سید مختار جاودان نژاد متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مختار جاودان نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مختار جاودان نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مختار جاودان نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مختار جاودان نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مختار جاودان نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مختار جاودان نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مختار جاودان نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مختار جاودان نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید مختار جاودان نژاد

دکتر سید مختار جاودان نژاد متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مختار جاودان نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 68570 هستند. آدرس مطب دکتر سید مختار جاودان نژاد خیابان پیروزی - بین خیابان سوم و چهارم نیرو هوایی - پلاک 93 - طبقه سوم - واحد 6 است. شما میتوانید از دکتر سید مختار جاودان نژاد خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید مختار جاودان نژاد 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سید مختار جاودان نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مختار جاودان نژاد

دکتر سید مختار جاودان نژاد دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مختار جاودان نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مختار جاودان نژاد متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر