نوبت دهی دکتر افسانه پورابوالقاسم  متخصص پوست و مو

دکتر افسانه پورابوالقاسم

متخصص پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 30732
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر افسانه پورابوالقاسم را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر افسانه پورابوالقاسم نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر افسانه پورابوالقاسم چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر افسانه پورابوالقاسم چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر افسانه پورابوالقاسم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر افسانه پورابوالقاسم رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر افسانه پورابوالقاسم نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه پورابوالقاسم چقدر است؟

دربارۀ دکتر افسانه پورابوالقاسم

دکتر افسانه پورابوالقاسم متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افسانه پورابوالقاسم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30732 هستند. آدرس مطب دکتر افسانه پورابوالقاسم تهران است. شما میتوانید از دکتر افسانه پورابوالقاسم خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افسانه پورابوالقاسم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افسانه پورابوالقاسم

دکتر افسانه پورابوالقاسم دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. دکتر افسانه پورابوالقاسم در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 1 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 1 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افسانه پورابوالقاسم متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.