درمانکده
دکتر مینا فتح آبادی

دکتر مینا فتح آبادی

تهران
4.9
47 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر مینا فتح آبادی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی میدان سرو، ساختمان مینیاتور، طبقه 2، واحد 6 و5

مطب ضلع جنوب غربی میدان پونک

ضلع جنوب غربی میدان پونک، روبروی درب اصلی بوستان، ساختمان سبز (پلاک 4)، طبقه 3، واحد 12

هنوز بیمارهای دکتر مینا فتح آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مینا فتح آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مینا فتح آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مینا فتح آبادی چیست؟

دکتر مینا فتح آبادی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر مینا فتح آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مینا فتح آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مینا فتح آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مینا فتح آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مینا فتح آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مینا فتح آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مینا فتح آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینا فتح آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مینا فتح آبادی

دکتر مینا فتح آبادی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مینا فتح آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75066 هستند. آدرس مطب دکتر مینا فتح آبادی سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی میدان سرو، ساختمان مینیاتور، طبقه 2، واحد 6 و5 و ضلع جنوب غربی میدان پونک، روبروی درب اصلی بوستان، ساختمان سبز (پلاک 4)، طبقه 3، واحد 12 است. شما میتوانید از دکتر مینا فتح آبادی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مینا فتح آبادی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مینا فتح آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مینا فتح آبادی

دکتر مینا فتح آبادی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مینا فتح آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مینا فتح آبادی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر