درمانکده
دکتر آرزو خسروی

دکتر آرزو خسروی

تهران
4.8
12 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آرزو خسروی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آرزو خسروی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرزو خسروی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرزو خسروی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرزو خسروی چیست؟

دکتر آرزو خسروی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی هستند.

زودترین نوبت دکتر آرزو خسروی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرزو خسروی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرزو خسروی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرزو خسروی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرزو خسروی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرزو خسروی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرزو خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرزو خسروی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آرزو خسروی

دکتر آرزو خسروی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آرزو خسروی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62418 هستند. آدرس مطب دکتر آرزو خسروی تهران است. شما میتوانید از دکتر آرزو خسروی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آرزو خسروی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آرزو خسروی

دکتر آرزو خسروی دارای مدرک فلوشیپ اکوکاردیوگرافی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آرزو خسروی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آرزو خسروی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر