درمانکده
دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی

شیراز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر مریم توسلی

مطب شیراز

شیراز - اردیبهشت شرقی - روبروی آزمایشگاه دانشبد - ساختمان فروردین - طبقه 1

هنوز بیمارهای دکتر مریم توسلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم توسلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم توسلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم توسلی چیست؟

دکتر مریم توسلی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم توسلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم توسلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم توسلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم توسلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم توسلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم توسلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم توسلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم توسلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم توسلی یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108729 هستند. آدرس مطب دکتر مریم توسلی شیراز - اردیبهشت شرقی - روبروی آزمایشگاه دانشبد - ساختمان فروردین - طبقه 1 است. شما میتوانید از دکتر مریم توسلی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم توسلی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم توسلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی دارای مدرک فلوشیپ اکوکاردیوگرافی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم توسلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم توسلی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر