نوبت دهی دکتر شیرین پناهی بروجنی  متخصص زنان

دکتر شیرین پناهی بروجنی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 32299
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شیرین پناهی بروجنی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شیرین پناهی بروجنی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شیرین پناهی بروجنی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شیرین پناهی بروجنی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شیرین پناهی بروجنی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شیرین پناهی بروجنی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شیرین پناهی بروجنی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شیرین پناهی بروجنی چقدر است؟

دربارۀ دکتر شیرین پناهی بروجنی

دکتر شیرین پناهی بروجنی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شیرین پناهی بروجنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32299 هستند. آدرس مطب دکتر شیرین پناهی بروجنی تهران است. شما میتوانید از دکتر شیرین پناهی بروجنی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شیرین پناهی بروجنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شیرین پناهی بروجنی

دکتر شیرین پناهی بروجنی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شیرین پناهی بروجنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شیرین پناهی بروجنی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.