دکتر بهاره ملک افضلی

دکتر بهاره ملک افضلی

تهران
4.6
22 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ اردیبهشت ساعت 17:45

آدرس مطب دکتر بهاره ملک افضلی

مطب کوی نصر (گیشا)

کوی نصر (گیشا)، نبش خیابان 19(پورباقرانی)، پلاک2، طبقه 1

هنوز بیمارهای دکتر بهاره ملک افضلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر بهاره ملک افضلی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر بهاره ملک افضلی چیست؟

دکتر بهاره ملک افضلی متخصص فلوشیپ پوست و مو است. بیماران بسیاری برای درمان آکنه به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر بهاره ملک افضلی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر بهاره ملک افضلی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر بهاره ملک افضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر بهاره ملک افضلی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر بهاره ملک افضلی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بهاره ملک افضلی

دکتر بهاره ملک افضلی فلوشیپ پوست و مو به شماره نظام پزشکی 43705 یکی از پزشکان تهران با بیش از 26 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آکنه به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر بهاره ملک افضلی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهاره ملک افضلی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.6 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهاره ملک افضلی، متخصص فلوشیپ پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر بهاره ملک افضلی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر بهاره ملک افضلی :
  • کوی نصر (گیشا)، نبش خیابان 19(پورباقرانی)، پلاک2، طبقه 1
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط