درمانکده
دکتر مصطفی مهدوی نیا

دکتر مصطفی مهدوی نیا

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مصطفی مهدوی نیا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی مهدوی نیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی مهدوی نیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی مهدوی نیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی مهدوی نیا چیست؟

دکتر مصطفی مهدوی نیا متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی مهدوی نیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی مهدوی نیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی مهدوی نیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی مهدوی نیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی مهدوی نیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی مهدوی نیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی مهدوی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی مهدوی نیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مصطفی مهدوی نیا

دکتر مصطفی مهدوی نیا متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 127343 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 42 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مصطفی مهدوی نیا

دکتر مصطفی مهدوی نیا متخصص پوست و مو است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مصطفی مهدوی نیا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی مهدوی نیا متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر